Lucas Nederlands kampioen outdoor

Op 3 september 2017 is Lucas Wilms bij Landsman Unie in Schijndel Nederlands kampioen outdoor geworden (compound) bij de aspiranten!

Met knappe scores van 317 en 320 punten wist hij de zegen binnen te halen, gefeliciteerd Lucas!

lucas2

EFAC 2017

Namens HSH heeft Willem Beuken meegedaan aan de EFAC 2017, het Eurpoees kampioenschap veldschieten van de IFAA.

Willem werd uiteindelijk knap 6e, en wist goud te behalen in het landenklassement! gefeliciteerd Willem!

efac 2017

HSH In de prijzen tijdens het IFAA Dutch Open

Op het internationale toernooi IFAA Dutch Open in Emmen zijn drie van onze schutters in de prijzen gevallen:

- Chiara Massaro, goud in de klasse AFFS-R
- Frans Hoogstraten, zilver in de klasse AMFS-R
- Willem Beuken overall winnaar (indoor en field) in de klasse AMFS-R.

Van harte gefeliciteerd!

 

ifaa dutch open 2017

Koningschieten 2017 jeugd

Dinsdag 16 mei 2017 was het het jaarlijkse Koningschieten voor de jeugd bij Handboogschutterij Hilversum.

Hieronder de volledige uitslag:

Recurve
naam m/v punten  #10
David Hartog m 336 8  Schildknaap Recurve
Camille v.d. Broek m 299 5
Jesse Mertens m 261 0
Haske Timmerman m 190 1
Jeremy Fokker m 152 1
Jeremy Fokker m 132 1
Emma Thomas m 122 0
Skip Bruinsma m 80 0
Kris Bouhuijzer m 77 0
Kris Bouhuijzer m 35 1
Compund
naam m/v punten  #10
Tom Doeksen v 370 11  Schildknaap Compound
Sybe de Haan m 357 5  Rozenschildknaap
Lucas Wilms 327 4
Pieter Buth 154 0
Hugo Moerings 126 1
Barebow
naam m/v punten  #10
Jeffrey Winters m 321 4  Schildknaap Barebow
Sven van den Brul v 252 3
Mees van der Heijden m 162 2
Leela Havercroft m 160 2

Koningschieten 2017

Dinsdag 9 mei 2017 was het weer zover: Het jaarlijkse Koningschieten bij Handboogschutterij Hilversum.

Net niveau lag dicht bij elkaar dit jaar, maar Niels stak met kop en schouders uit boven de rest met een score van 374 punten uit 400.

Niels is de nieuwe koning van HSH!

 

Hieronder de volledige uitslag:

Recurve
naam m/v punten  #10
Niels Willemsen m 374 20  koning
Willem Beuken m 363 14  1ste ridder
Frans Hoogstraten m 362 15  2de ridder
Wilco van Boxtel m 354 13  rozenridder
Berry Dakkus m 352 9
Harold Dakkus m 351 5
Sander Huijssen m 350 9
Marco Klomp m 333 5
Jan-Paul Honders m 330 6
Erik van Loenen m 307 12
Dion Knecht m 304 5
David Schinkel m 289 3
Coen Mulder m 277 4
Renzo Knecht m 273 3
Dick Wensink m 251 5
Daphne Vrijenhoek v 348 10  1ste jonkvrouw
Pauline den Daas v 340 7  2de jonkvrouw
Luidwina Santifort v 325 5
Chiara Massaro v 304 3
Tessa van Veen v 294 6  rozen jonkvrouw
Anja Dakkus v 293 3
Mieke van Veen v 277 3
Vivienne Houtman v 235 0
Gisella Botma v 228 3
Jessica van Loenen v 106 0
Compund
naam m/v punten  #10
Susan van Hal v 287 3  President
Gijs van der Laan m 220 1  Vice President
Hans Gorter 203 2
Barebow
naam m/v punten  #10
Maarten Ploeger m 299 1  1ste prins
Edine Hoogstraten v 253 2  2de prins
Thijmen Massin m 252 3  Rozen prins
Marten Speel m 235 0
Mas Peters m 230 2
Robert Wallenburg m 198 1
Lee-Roy Bakker m 140 1
Bart van Beek m 98 1
Annabelle van den Broek v 63 0
Yvonne Speel v 54 1

Recente wedstrijd uitslagen

Uitslagen deelname HSH schutters regiowedstrijden 2016/2017

Max Huijssen Recurve Cadetten klasse 1 3e plaats
David Hartog Recurve Cadetten klasse 2 3e plaats
Dion Knecht Recurve Junioren klasse 1 4e plaats
Carsten Ros Recurve Junioren klasse 2 2e plaats
Jessica van Loenen Recurve Junioren klasse 2 4e plaats
Niels Willemsen Recurve Senioren klasse 2 4e plaats
Berry Dakkus Recurve Senioren klasse 2 8e plaats
Sander Huijssen Recurve Senioren klasse 3 1e plaats
Wilco van Boxtel Recurve Senioren klasse 3 2e plaats
Harold Dakkus Recurve Senioren klasse 3 9e plaats
Eric van Loenen Recurve Senioren klasse 5 6e plaats
Mieke van Veen Recurve Senioren klasse 5 19e plaats
Thijmen Masin Recurve Senioren klasse 5 20e plaats
Dick Wensink Recurve Senioren klasse 6 3e plaats
Tessa van Veen Recurve Senioren klasse 6 4e plaats
Jim Streefkerk Recurve Senioren klasse 6 8e plaats
Tom Doeksen Compound Cadetten klasse 1 1e plaats
Sybe de Haan Compound Cadetten klasse 2 3e plaats
Susan van Hal Compound klasse 2 6e plaats
Maarten Ploeger Barebow klasse 1 1e plaats
Team Hilversum 1 Klasse A 1e plaats
(Tessa, Niels, Sander Wilco)
Team Hilversum 2 Klasse C 1e plaats
(Jessica, Carsten, Dion, Max)
Team Hilversum 3 Klasse D 1e plaats
(Mieke, Dick, Eric, Jim)
Medaillewinnaars bij Rayonkampioenschappen februari 2017
Sander Huijssen Recurve Senioren klasse 3 2e plaats
Eric van Loenen Recurve Senioren klasse 5 3e plaats
Tom Doeksen Compound Cadetten klasse 1 2e plaats
Team Hilversum 1 Klasse A 3e plaats
Team Hilversum 3 Klasse D 2e plaats
Medaillewinnaars bij Bondskampioenschappen maart 2017
Niels Willemsen Recurve Senioren klasse 2 1e plaats
Nederlands Kampioenschap Cadetten en Junioren januari 2017
Tom Doeksen Compound Cadetten 2e plaats
Mees Paul Compound Junioren 3e plaats
Nederlands Kampioenschap Aspiranten Maart 2017
Lucas Compound Aspiranten 1e plaats
Camille Recurve Aspiranten 4e plaats