Willem Sportman van het jaar 2017

Elk jaar houdt de gemeente Hilversum een avond om de plaatselijke sporters in het zonnetje te zetten en 6 april 2018 was het weer zover. Onze voorzitter Willem mag zich Sportman van het Jaar 2017 noemen!

Lees hier meer.

 

willem sportman 1027

Boogtuning cursus 2018

Frans zal dit jaar weer een boogtuning cursus geven.

De data zijn:

6 april 2018, 20.00h
13 april 2018, 20.00h
27 april 2018, 20.00h
4 mei 2018, 20.30h

Als je wilt deelnemen kun je je opgeven bij Frans.

Berestein 2018

De berestein verschieting is weer geweest!

Op 15 januari heeft Tom gewonnen bij de jeugd, op 23 januari was de eer aan Harold!

Gefeliciteerd!

berestein 2018 harold

Storm januari 2018

Donderdag 18 december 2018, de dag dat een van de zwaarste stormen ooit in Nederland waargenomen langs de club raasde. Langs..... want ondanks het feit dat er 11 bomen zijn omgevallen, is er aan het clubhuis geen schade!

Één dag later was de gemeente gelukkig al druk bezig om de bomen op te ruimen, en het clubhuis weer toegankelijk te maken.

storm1

storm2

storm3

storm4

storm5

storm6

Uitslag regiowedstrijden 2017/2018

Uitslagen deelname HSH schutters regiowedstrijden 2017/2018

Haske Timmerman Recurve Aspiranten 11-12 jaar 1e plaats
David Hartog Recurve Cadetten klasse 1 13e plaats
Camille van den Broek Recurve Cadetten klasse 2 9e plaats
Sander Huijssen Recurve klasse 1 15e plaats
Niels Willemsen Recurve klasse 2 2e plaats
Berry Dakkus Recurve klasse 2 9e plaats
Wilco van Boxtel Recurve klasse 2 11e plaats
Marco Klomp Recurve klasse 2 13e plaats
Jean-Paul Honders Recurve klasse 2 16e plaats
Dion Knecht Recurve klasse 3 6e plaats
Harold Dakkus Recurve klasse 3 9e plaats
Daphne Vrijenhoek Recurve klasse 4 1e plaats
Coen Mulder Recurve klasse 4 3e plaats
Eric van Loenen Recurve klasse 4 6e plaats
Quirijn Blokker Recurve klasse 5 8e plaats
Vivienne Houtman Recurve klasse 5 10e plaats
Carola Blokker Recurve klasse 5 13e plaats
Mieke van Veen Recurve klasse 5 14e plaats
Tessa van Veen Recurve klasse 6 3e plaats
Stefan Lisapaly Recurve klasse 6 7e plaats
Luidwina Santifort Recurve klasse 6 9e plaats
Carsten Ros Recurve Junioren klasse 2 5e plaats
Jessica van Loenen Recurve Junioren klasse 2 6e plaats
Hugo Moerings Compound Aspiranten 11-12 jaar 1e plaats
Lucas Wilms Compound Aspiranten 11-12 jaar 2e plaats
Tom Doeksen Compound Cadetten klasse 1 1e plaats
Susan van Hal-van Veen Compound klasse 2 7e plaats
Sybe de Haan Compound Cadetten klasse 2 1e plaats
Stan Bakker Compound Cadetten klasse 2 2e plaats
Pierpaolo Pascarella Compound Cadetten klasse 2 3e plaats
Jeffrey Winters Barebow Klasse 1 1e plaats
Maarten Ploeger Barebow Klasse 1 2e plaats
Robert Wallenburg Barebow Klasse 2 1e plaats
Annabelle Wijshoff Barebow Klasse 2 2e plaats
Sven van den Brul Barebow Klasse 2 4e plaats
Mees van der Heijden Barebow Klasse 2 5e plaats
Team Hilversum 1 Klasse A 7e plaats
Team Hilversum 2 Klasse C 1e plaats
Team Hilversum 3 Klasse C 3e plaats
Team Hilversum 4 Klasse C 4e plaats